NANO SERVICE | Nano na auto | NanoPěna - ochranný čistič | Čištění výtahů | iNano.cz - odborný eshop | Hodinový soused
Byty sklepy, chodby... Domy chalupy, chatyProti plísni a pachům Veřejné restaurace, šatny... Auta autobusy, vlaky...
Okamžitý účinek, zdravotně nezávadné 30 dní ochrany prostoru a zdraví

Jak odstranit zatuchlinu

Znáte ten nepříjemný pocit, když po otevření dveří vás ovane zatuchlý zápach?   Směs spórů plísní, bakterií a virů v tu chvíli zaútočí nejen na vaše smysly, ale též na váš imunitní systém. Ať se jedná o byt, dům, chupu, chatu, sklep, koupelnu, šatnu, sportovní zařízení, dopravní prostředek... zatuchlina se ochotně vytvoří kdekoliv, kde nalezne alespoň trochu příhodné podmínky.
První reakcí obvykle bývá snaha zatuchlinu vyvětrat. Tento pokus se však zpravidla ukáže jako marný a zápach, jehož příčina nebyla odstraněna, se šíří dál. Z důvodů vysokých nákladů a časové náročnosti mnohdy nepřipadá v úvahu použít radikální řešení - tedy vytvořit důsledný systém ochrany proti vlhkosti, výměnit podlahy i omítky a také nahradit většinu vybavení novým. V takovém případě je díky využití nových technologií k dispozici alternativní způsob, který umožňuje téměř okamžitě (do 30. minut od aplikace) "zamořené" prostory bez estetické újmy a zdravotních rizik naplno užívat. 
   Vzhledem k tomu, že spóry písní jsou prouděním vzduchu roznášeny prakticky všude, je k jejich eliminaci nezbytné rozptýlení účinné látky do celého "zamořeného" prostoru a to nejlépe formou aerosolu. Molekuly účinného aerosolu se naváží na molekuly tvořící zápach a rozloží je. Po dosednutí na veškeré povrchy interiéru i jeho vybavení účinný aerosol během následujích třiceti minut zaschne a po dobu několika týdnů likviduje plísně, houby,viry i bakterie a brání jejich dalšímu rozvoji a šíření. Účinná vrstva je neviditelná, nezapáchá, nedráždí pokožku, ani nepoškozuje (nebělí)  ošetřené materiály. Opatření je bezpečné pro lidi i pro zvířata a  je tedy vhodné též pro eliminaci pachů z chovu domácích zvířat. Po půlhodině od rozptýlení je možné prostory již zbavené zápachu normálně používat.
   Je možné objednat si provedení kompletní služby odstranění zatuchliny, nebo si potřebné vybavení pro vytvoření a rozptýlení účinného aerosolu zapůjčit a odstranění zatuchliny provést svépomocí.
V obou případech budou vaše pocity z proměny zatuchlého objektu ve vonící dům či byt velmi příjemné.

MÁM ZÁJEM O ODSTRANĚNÍ ZATUCHLINY
Jméno
Email
Telefon
Kraj
Obec
Rozsah
Vzkaz